עמית אמודאי - אימון ופיתוח אישי בשילוב סוסים  

ראשי   |   על אודות   |   אימון   |   סדנאות   |   אימון משולב סוסים    |   רכיבה טיפולית   |   גלריה   |   עדויות   |   צרו קשר   |   English

 


"אין לעסוק בטעויות של אחרים או במעשים שאחרים עשו או לא עשו.
יש להתמקד במעשים שאתה עשית ולא עשית".
דהמהפדה 50, בודהה


אודות עמית אמודאישיטת האימון הייחודית בשילוב סוסים לא נולדה ביום אחד. הגעתי אליה לאחר שנים של חיפוש והליכה במסלולים שונים, אשר עזרו לי לגבש את האמונות והתובנות שלי שלאורן אני חי עד היום.

את מסעי המשותף עם סוסים התחלתי בילדותי. רכבתי מספר שנים בסגנון הרכיבה האנגלי והתחריתי בקפיצות ראווה. בהמשך הוסמכתי כמדריך רכיבה ספורטיבית וטיפולית בבית הספר למאמנים של מכון וינגייט ועבדתי בחוות מובילות בתחום הרכיבה הטיפולית.

בפרק זמן מסוים בחיי חייתי במנזר בודהיסטי בתאילנד במסורת התרוואדה של נזירי היער. זהו זרם בעל אופי הומני, הדוגל בטיפוח מידות כגון אהבה בלתי מותנית, סובלנות, נתינה, חמלה, פשטות, עשיית טוב וערכים דומים המהווים נר לרגליי עד היום.

תקופת שהותי במנזר הותירה בי חותם עמוק והובילה אותי למסקנה כי תובנות חייבות לבוא מתוך ניסיונו העצמי של הלומד, מחקירה ומהפנמה, ולא מתוך אמונה עיוורת. בשלב מאוחר יותר בחיי פניתי למסלול האימון האישי. את הכשרתי כמאמן אונטולוגי רכשתי בבית הספר למאמנים EMOTION
.

זה היה המסע שלי ואלו התובנות שלי. כעת אני כאן כדי ללוות ולתמוך בכם במסע האישי שלכם. אני מאמין כי כל התשובות לשאלותיכם טמונות בכם וכי אין דרך נכונה או לא נכונה. יש רק מה שטוב עבורכם.
במהלך תהליך האימון אספק לכם הקשבה ושיקוף שיעזרו לכם להבין לעומק את טבעכם, דפוסי מחשבתכם ודרכי פעולתכם, ולזהות הזדמנויות הנקרות בדרככם למימוש החזון והיעדים שתציבו לעצמכם.

הסוסים
הסוסים - רומי     הסוסים - לולה     הסוסים - הנרי     הסוסים - קונדור
רומי                                     לולה                                      הנרי                                   קונדור


ה"אני מאמין" שלי
"יהיו היצורים אשר יהיו - חלשים או חזקים, גבוהים או רחבים, בינוניים או נמוכים, מעודנים או גסים, נראים או נעלמים מן העין, אלה שנולדו ואלה הנאבקים לצאת לאוויר העולם - מי ייתן וכולם עד אחד ישכון האושר בלבם!
מי ייתן ואיש לא ירמה את רעהו ולא יבוז לרעהו בשום מקום. הלוואי ואיש לא יבקש רעה לאחר, מתוך כעס או
                       שנאה, מי ייתן והגיגי טוב לב אוהב אין קץ ימלאו את העולם כולו, למעלה, למטה, לרוחב; ללא הפרעה או שנאה,
                       ללא איבה!"
סוטרת החמלה, בודהה.


 

Article about Amit Amodaei

דרכים אחרות
כתבה על עמית אמודאי בג'רוזלם פוסט


לקריאה לחצו כאן

ראיון עם עמית אמודאי
ראיון טלוויזיוני עם עמית אמודאי בערוץ "חינוכית 23", בתוכנית "המועדון" עם דליק ווליניץ.

לצפייה בראיון לחצו כאן

כתבה על עמית אמודאי
כתבה על אימון ופיתוח אישי בשילוב סוסים באתר "מהות החיים".
לכתבה באתר xnet
>
לצפייה בראיון לחצו כאן

 

(לצפייה בסרטון נדרש הנגן Windows Media Player. אם אינכם יכולים לצפות בסרטון, לחצו כאן להורדת הנגן).

 

 עמית אמודאי, גן יאשיה    טלפון: 077-7099559     נייד: 054-2034130     שלחו דוא"ל     מפת האתר    עיצוב: AnnaDesign    נבנה ע"י: פייג'רס-דיזיין